Śruta sojowa

W bogatym asortymencie AP ENERGY znajdziesz naturalne śruty sojowe takie jak hi quality oraz hi quality pro. W zależności od własnych preferencji możesz również zdecydować się na olej sojowy oraz skup ziarna. Jesteśmy obecnie największą w Polsce tłocznią produkującą olej sojowy oraz ekologiczną śrutę sojową NON GMO. Zachęcamy do zakupów online. W razie pytań pozostajemy do dyspozycji mailowo lub telefonicznie. Gwarantujemy najwyższą jakość proponowanych produktów.

Śruta sojowa ekstrudowana - co to właściwie jest?

Śruta sojowa ekstrudowana to jedno z najpopularniejszych źródeł białka w przypadku żywienia tzw. zwierząt hodowlanych. Produkt ten jest wysokobiałkową paszą wyróżniającą się bardzo korzystnym składem aminokwasowym oraz największą przyswajalnością na rynku. Naszą Śrutę cechuje maksymalny poziom strawności białka spośród wszystkich pasz na rynku.

Zapamiętaj!
Śruta sojowa ekstrudowana powstaje w wyniku naturalnych procesów produkcji tłoczenia nasion soi. Tylko podczas produkcji ekstrudowanej Śruty Sojowej nie są używane żadne dodatki chemiczne !

 • null

  NON HEKSAN

  Bez substancji chemicznych.

 • null

  Bez GMO

  Niemodyfikowane genetycznie surowce.

 • null

  EKOLIŚĆ

  Unijny certyfikat ekologiczny

 • null

  Produkt Polski

  Produkty z Polski i polskich surowców.

Śruta sojowa ekstrudowana hi pro - dlaczego warto zainwestować w tego typu rozwiązania?

Śruta sojowa hi quality pro jest bardzo ekologicznym produktem. Rozwiązania, które oferujemy w AP ENERGY, nie zawierają substancji chemicznych, są niezmodyfikowane genetycznie i posiadają dodatkowo unijny certyfikat ekologiczny. Warto również wspomnieć, iż poszczególne produkty pochodzą z Polski i polskich surowców.

ŚRUTA SOJOWA HI QUALITY

 • null
  zawartość białka min. 44%
 • null
  zawartość tłuszczu max. 7%
 • null
  zawartość wody max. 10%
 • null
  przyswajalność białka na poziomie min. 90%
 • null
  wysoki poziom białka chronionego (BY-PASS)
 • null
  własna, polska produkcja
 • null
  NON GMO

ŚRUTA SOJOWA HI QUALITY PRO

 • null
  zawartość białka min. 46%
 • null
  zawartość tłuszczu max. 7%
 • null
  zawartość wody max. 10%
 • null
  przyswajalność białka na poziomie min. 95%
 • null
  wysoki poziom białka chronionego (BY-PASS)
 • null
  własna, polska produkcja
 • null
  NON GMO
 • null
  produkt wytworzony z wyselekcjonowanego ziarna

Biorąc pod uwagę aktualne standardy – jesteśmy producentem hi pro, który oferuje konsumentom najwyższej jakości produkty cechujące się wysoką strawnością, co wpływa m.in. na oszczędności w wykorzystaniu mieszanki. Poprawie ulega również stan zdrowia zwierząt oraz wygląd ich sierści.

Śruta sojowa hi quality od producenta AP ENERGY została wytworzona z wyselekcjonowanego ziarna. Decydując się na naszą śrutę sojową, zaoszczędzisz aż 0,52 zł na każdym kilogramie, co w przeliczeniu na tonę śruty daje około 208 zł oszczędności (przy założeniu, że w tonie śruty znajduje się 35-40% białka).

Śruta sojowa hurt - jakie są koszty?

Każdy producent ustala ceny indywidualnie – zgodne z preferencjami klientów. Ogólne koszty rynkowe oscylują w granicach 2500-3500 zł za tonę śruty sojowej. Na jej cenę wpływa także konkretny rodzaj produktu. Dla przykładu – śruta sojowa hi pro quality jest nieco droższa od śruty sojowej hi quality.

Jeżeli chcesz nam zadać pytanie lub potrzebujesz oferty – napisz maila na biuro@aptrans.pl lub zadzwoń pod numer +48 784 029 076. Pozostajemy do Twojej dyspozycji.

Śruta sojowa hurtownia - na co zwrócić uwagę przy wyborze odpowiedniego dystrybutora?

Decydując się na wybór odpowiedniego dystrybutora śruty sojowej, rekomendujemy zwrócić uwagę na kilka istotnych kwestii. Pierwszą i najważniejszą z nich jest to czy twój Dystrybutor jest Producentem czy firmą handlową.

Pamiętaj, tylko Producent daje ci pewność i bezpieczeństwo produktu !

Kolejna ważna sprawa to referencje o danym przedsiębiorstwie, kompleksowość oferty oraz ceny. Warto również zweryfikować zawartość białka w śrucie sojowej, zawartość tłuszczu oraz przyswajalność białka. Kluczowe są także aspekty ekologiczne – czy śruta sojowa ekstrudowana jest produkowana bez GMO i czy produkt został wytworzony z wyselekcjonowanego ziarna. Poniżej przedstawiamy szczegóły.

1. Referencje

Zanim zdecydujesz się na konkretny produkt, powinieneś przeczytać opinie o danym przedsiębiorstwie. W pierwszej kolejności należy sprawdzić referencje w Google. Następnie warto dokładnie zweryfikować opinie internautów na tematycznych forach branżowych oraz grupach Facebookowych.

Zapamiętaj!
Zanim zadasz pytanie na grupie Facebookowej, powinieneś użyć tzw. lupki w celu wyszukania danego tematu.

2. Kompleksowość oferty

Istotne jest, żeby oferta była jak najbardziej kompleksowa. Dla przykładu – w AP ENERGY proponujemy kilka rodzajów śruty sojowej, m.in.:
● śruta hi quality,
● śruta hi quality pro.
● śruta sojowa specjalistyczna
Obecnie jesteśmy największą w Polsce tłocznią do produkcji ekologicznej śruty sojowej. Patrząc na obecne standardy, nasza oferta okazuje się jedną z najbardziej opłacalnych, dlatego zachęcamy do zakupów online. Jesteśmy dostępni telefonicznie pod numerem +48 784 029 076 oraz mailowo na biuro@aptrans.pl.

3. Ceny

Ceny powinny oscylować w granicach 2500-3500 zł za tonę śruty sojowej. Osobiście uważamy jednak, że jeżeli konkretne produkty są nieco droższe, ale wyróżniają się wysoką jakością wykonania, ekologią, dużą zawartością białka oraz jego przyswajalnością – warto skorzystać z takiej oferty.

Zapamiętaj!
W AP ENERGY Tłocznia Olejów Roślinnych kupisz także olej sojowy. Zakład Produkcyjny naszej firmy znajduje się przy ul. Zawadzkiego 64 (42-772 Pawonków).

4. Zawartość białka w śrucie sojowej

Śruta sojowa ekstrudowana zawiera zazwyczaj około 44% białka. Jeżeli dany producent oferuje produkty ze zdecydowanie mniejszą lub większą zawartością tego składnika – proponujemy rozważyć inwestycję w propozycje innych przedsiębiorstw.

Mniejsza zawartość białka niż 44% oznacza, że w procesie produkcji używane jest ziarno Soi dużo gorszej jakości. Wyższa zawartość białka niż 44% (najczęściej 46-48%) oznacza, że produkt nie został wyprodukowany w sposób naturalny, tylko z dodatkami różnych chemicznych substancji takimi jak rozpuszczalniki.

W AP ENERGY nie stosujemy żadnych środków chemicznych, które podnoszą zawartość białka lub obniżają zawartość tłuszczu. Właśnie dlatego jesteśmy ekologicznym producentem i rynkowym liderem wyznaczającym standardy.

5. Zawartość tłuszczu

Zarówno śruta sojowa hi quality pro, jak i hi quality zawiera u nas minimalnie 5% tłuszczu. Dzięki temu tworząc mieszanki paszowe klienci mogą zmniejszyć ilość dolewanego oleju do paszy, ze względu na dużą zawartość oleju w naszej śrucie.

Na rynku można spotkać produkty o dużo niższej zawartości tłuszczu zazwyczaj ceny takich produktów są niższe, ale co za tym idzie generuje to dodatkowe koszty produkcji mieszanek paszowych co w końcowym rozrachunku powoduje dużo wyższe koszty dla kupującego.

6. Przyswajalność białka

Przyswajalność białka w śrucie sojowej AP ENERGY oscyluje w granicach 95-97%. Dzięki temu dużo większa ilość białka ze śruty jest trawiona przez organizmy zwierząt. Dla porównania zwykłe poekstrakcyjne śruty sojowe które są najczęściej oferowane na rynku oferują przyswajalność białka na poziomie poniżej 80%.

7. Ekologia

Śruta sojowa ekstrudowana powinna być wytwarzana zgodnie z zasadą NON GMO. Decydując się na rozwiązania od APENERGY, możesz również liczyć na produkty wytwarzane z wyselekcjonowanego ziarna. Oznacza to, że Twoje zwierzęta będą zdrowsze, a przyrost ich masy okaże się zdecydowanie szybszy, niż w przypadku standardowych produktów od konkurencyjnych producentów.

8. Skład

Jaki skład powinien wyróżniać śrutę sojową ekstrudowaną? Przede wszystkim naturalny – NON GMO, z wysokiej jakości nieprzetworzonych surowców.

9. Kraj produkcji

Śruta sojowa ekstrudowana powinna zostać wyprodukowana w Polsce. Co więcej – jej wartość odżywcza musi zostać potwierdzona specjalistycznymi badaniami weterynaryjnymi. W AP ENERGY masz pewność że towar jest wyprodukowany w Polsce przez Polskiego Producenta.  Dokładamy wszelkich starań, żeby dostarczać naszym klientom jakościowych rozwiązań, dlatego odnotowują oni pozytywne zmiany w swoich hodowlach już po pierwszych kilku tygodniach od rozpoczęcia karmienia zwierząt starannie wyselekcjonowaną śrutą.

PROCEDURA REKLAMACYJNA

AP ENERGY Tłocznia Olejów Roślinnych SP. Z O. O. Z DNIA 22.10.2021r.

W załączniku umieściliśmy procedurę składania i rozpatrywania reklamacji naszych produktów.

Procedura reklamacyjna: POBIERZ

Śruta sojowa NON GMO - zalety

Śruta sojowa NON GMO to doskonałe rozwiązanie dla Twoich zwierząt hodowlanych. Dzięki śrucie, która jest doskonałym źródłem starannie wyselekcjonowanego białka, a także zawierającej wiele składników mineralnych i witamin Twoje stado będzie zdecydowanie zdrowsze.

Śruta sojowa wpłynie pozytywnie na m.in.:

 • rozwój stada oraz jego zdrowotność,
 • dynamiczny przyrost masy zwierząt,
 • poprawę wyglądu sierści stada.

Istotne jest, że śruta sojowa NON GMO wyróżnia się wysoką strawnością. Oznacza to, że mieszanka starczy po prostu na dłużej. Przyswajalność białka w śrucie sojowej AP ENERGY oscyluje w granicach 95-97%. Dzięki temu dużo większa ilość białka ze śruty jest trawiona przez organizmy zwierząt. Dla porównania zwykłe poekstrakcyjne śruty sojowe które są najczęściej oferowane na rynku oferują przyswajalność białka na poziomie poniżej 80%.

Śruta sojowa NON GMO - producent AP ENERGY TŁOCZNIA OLEJÓW ROŚLINNYCH

Producent AP ENERGY proponuje swoim klientom śrutę sojową:

 • NON GMO – stworzoną z niezmodyfikowanych genetycznie surowców;
 • NON HEKSAN – bez szkodliwych substancji chemicznych;
 • EKOLOGICZNĄ – z unijnym certyfikatem ekologicznym „ekoliść”.

Produkty pochodzą oczywiście z Polski i polskich surowców. Zależy nam, aby Twoje stado było zdrowe, silne i żyło długo – dlatego nasze produkty zawierają wiele priorytetowych minerałów oraz składników ułatwiających ich przyswajanie, co wpływa również na mniejsze zużycie śruty i lepszy wygląd sierści oraz poprawę stanu zdrowia Twoich zwierząt.

Producent śruta sojowa - ile kosztują produkty najwyższej jakości?

Produkty najwyższej jakości kosztują w granicach 2500-3500 zł za tonę. Pamiętajmy jednak, że finalne kwoty są ustalane indywidualnie, zgodnie z cennikiem konkretnych producentów. Jeżeli interesują Cię jakościowe śruty, koniecznie skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie. Oferujemy śruty sojowe hi quality w hurcie i detalu – pozostajemy do Twojej dyspozycji.

Śruta sojowa hi pro producent - jaką firmę wybrać?

Jakiego sprzedawcę śruty sojowej wybrać? Osobiście uważamy że PRODUCENTA. Następnym krokiem będzie zdecydowanie się na firmę, która proponuje produkty NON GMO (niezmodyfikowane genetycznie surowce), NON HEKSAN (bez substancji chemicznych) oraz produkty z Polski i polskich surowców.

Jeżeli zależy Ci na jakościowych śrutach sojowych – zdecyduj się na różnorodne propozycje AP ENERGY. Poziom tłuszczu w naszych produktach wynosi minimum 5%, a przyswajalność białka powyżej 95%. W połączeniu z wysoką zawartością białka na poziomie minimum 44% Twoje zwierzęta przyswoją ok. 42 g białka na 100 g produktu. Wartość odżywcza śruty sojowej AP ENERGY jest oczywiście potwierdzona badaniami weterynaryjnymi.

Śruta sojowa ekstrudowana - skorzystaj z oferty AP ENERGY już dziś!

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty spełniały najwyższe standardy oraz wymagania jakościowe. Zależy nam na satysfakcji wszystkich konsumentów, dlatego wybieramy własne rozwiązania z polskiej produkcji NON GMO.

Jeżeli chcesz kupić najlepsze produkty dla Twoich zwierząt hodowlanych – napisz do nas maila lub zadzwoń.