Śruta sojowa

Śruta sojowa NON GMO. Producent śruty sojowej ekstrudowanej

Firma AP Trans Energy Sp. z o.o. jest zakładem produkującym śrutę sojową NON GMO. Oferta firmy obejmuje wysokiej jakości poekastrakcyjną paszową śrutę sojową pozyskiwaną z nasion soi. Nasza śruta zawiera wysoką zawartość bardzo dobrze strawnego białka (minimum 44%), bogatego w aminokwasy. Zawartość tłuszczu w śrucie wynosi maksymalnie 7%, a także zawiera wiele składników mineralnych i witamin. Na prośbę klienta możemy zwiększyć zawartość białka w śrucie poprzez użycie w fazie produkcji obłuszczonych nasion soi, co zwiększy zawartość białka do minimum 46%.

Parametry: białko min. 44%, wilgotność max. 10%, tłuszcz max. 7%, włókno max 6%.

Śruta sojowa NON GMO stanowi najcenniejsze źródło białka roślinnego. Śruta sojowa, z racji swojego pozytywnego wpływu i dużej przyswajalności, znajduje bardzo szerokie zastosowanie. Używana jest jako pasza dla drobiu, trzody chlewnej oraz bydła, korzystnie wpływając na rozwój i zdrowotność stada. Ponadto, stosujący ten produkt hodowcy są świadkami dynamicznego przyrostu masy zwierząt, już po kilku tygodniach stosowania. Produkt zawiera wiele cennych witamin i substancji wspomagających ich przyswajanie, dzięki czemu poprawie ulega również stan zdrowia zwierząt oraz wygląd ich sierści. Pasza produkowana z naszej śruty sojowej NON GMO cechuje się wysoką strawnością, co wpływa na oszczędności w wykorzystywaniu mieszanki.

Ekstrudowana śruta sojowa

Śruta sojowa ekstrudowana to najwyższej jakości produkt przy obróbce ziaren soi, jest to potwierdzone wieloma badaniami w laboratoriach certyfikowanych. Śruta sojowa naszej produkcji ma przyswajalność na poziomie 95%. Patrząc na poziom białka w naszym produkcie (min. 44%), przyswajane jest około 42g białka na 100g produktu. Stosując w procesie produkcji tylko naturalne cykle obróbki termicznej, nie stosujemy żadnych środków chemicznych dodatkowo zbijających poziom tłuszczu w naszym produkcie, dzięki czemu poziom tłuszczu wynosi około 5%. Dzięki temu można zmniejszyć ilość dodawanego oleju do paszy.

W poniższej tabeli krótki opis zalet naszego produktu w porównaniu z innym dostępnym na rynku:

Śruta sojowa ekstrudowana NON GMO Śruta sojowa HI-PRO POEKSTRAKCYJNA
Białko 44 % Białko 48 %
Tłuszcz 5 % Tłuszcz 1,5%
Przyswajalność 95 % Przyswajalność 70 %
Przyswajanie 41,8g białka na 100g produktu Przyswajanie 33,6 g białka na 100g produktu
Produkcja ekologiczna Produkcja z użyciem chemii – rozpuszczalnik heksan
Zwiększona ilość białka trawionego jelitowo (BY-PASS) Mniejsza ilość białka trawionego jelitowo
Brak GMO Najczęściej produkt GMO
Brak pestycydów i bakterii Większe ryzyko zanieczyszczenia paszy
Wysoka wartość energetyczna Znikoma wartość energetyczna

Stosując naszą śrutę sojową OSZCZĘDZA SIĘ 0,52zł na każdym kilogramie białka. Przy założeniu że w tonie śruty jest 400kg białka OSZCZĘDZA SIĘ 208 zł na każdej tonie!

Stosowanie naszego produktu przekłada się na bardziej oszczędne dawkowanie śruty do paszy, oraz na zwiększenie przyrostów u każdej grupy zwierząt, ponieważ dostarczane jest więcej białka przyswajalnego oraz tłuszczu w naturalnie uzyskiwanego w produkcie.

Śruta sojowa HI-PRO

Śruta sojowa HI-PRO to wysokiej klasy komponent paszowy przeznaczony dla wszystkich grup zwierząt. Jego cechą charakterystyczną jest bardzo wysoka zawartość białka. Dzięki temu to smaczny i pożądany pokarm dla zwierząt hodowlanych o bardzo dobrych parametrach. Śruta sojowa HI-PRO jest wolna od GMO – to produkt zaliczany do NON GMO.

Producent Śruty sojowej NON GMO

Firma AP Trans Energy Sp. z o.o. to znany producent śruty sojowej NON GMO, która jest obecnie najbardziej popularnym składnikiem pasz dla zwierząt hodowlanych różnych gatunków. Jej wartość odżywcza jest potwierdzona badaniami weterynaryjnymi. Producent śruty sojowej NON GMO dokłada wszelkich starań, aby produkt spełniał najwyższe standardy i wymagania. Dzięki temu rośnie liczba zadowolonych klientów, którzy już po kilku tygodniach obserwują pozytywne zmiany w swoich hodowlach.

Śruta sojowa hurtownia. Sprzedaż od producenta

Hurtownia śruty sojowej w AP TRANS ENERGY przyjmuje zamówienia i rezerwacje. Wystarczy podać ilość i ustalić dogodny termin. Zapewniamy profesjonalną obsługę i szybko zrealizowane zamówienie. Hurtownia śruty sojowej zaprasza do współpracy duże firmy oraz lokalnych przedsiębiorców. Można się z nami skontaktować za pomocą strony internetowej, telefonicznie lub osobiście w biurze obsługi klienta.

Sprzedaż śruty sojowej w AP TRANS ENERGY prowadzimy od ręki. Nie musisz już formułować i publikować ogłoszenia typu „Śruta sojowa sprzedam”. Zgłoś się do nas, a my przedstawimy ci korzystną ofertę, z której na pewno będziesz zadowolony. Zapraszamy do współpracy!