Olej sojowy paszowy i odgumowany

Olej sojowy NON GMO: paszowy i odgumowany

Olej Produkujemy głównie z Polskiego ziarna soi niemodyfikowanego genetycznie NON GMO, a podczas produkcji bazujemy na naturalnych cyklach pracy urządzeń, nie dodając żadnych składników chemicznych i rozpusczalników. Dzięki temu nasz Olej charakteryzuje się bardzo dobrą strawnością i wysoką wartością energetyczną, Ponad to posiada naturalną barwą, brak zanieczyszczeń oraz osadów. W naszym zakładzie olej sojowy paszowy podlega procesowi filtracji. Jest doskonałym surowcem paszowym, dzięki bardzo wysokiej zawartości kwasów OMEGA 3. oraz przeważającą obecnością w składzie bardzo korzystnych dla zwierząt kwasów nienasyconych. Wszystko to sprawia, że olej sojowy produkowany w naszym Zakładzie jest doskonałym komponentem do natłuszczania paszy, który korzystnie wpływa na przyrosty zwierząt.

Odgumowany olej sojowy

Olej sojowy odgumowany charakteryzuje się naturalną barwą, brakiem zanieczyszczeń oraz osadów. W naszym zakładzie olej sojowy paszowy podlega procesowi filtracji oraz procesowi odgumowania. Jest doskonałym surowcem paszowym, dzięki bardzo wysokiej zawartości kwasów OMEGA 3, które bardzo korzystnie wpływają na zdrowie, wygląd i rozwój zwierząt. Olej sojowy odgumowany daje ogromne korzyści, zarówno pod względem hodowli zwierząt, jak i ponoszonych kosztów. Przede wszystkim wzbogaca paszę, podnosi jej energetyczność, co sprzyja większym przyrostom zwierząt i jednocześnie mniejszym kosztom ich utrzymania. Równolegle powoduje mniejsze zużycie mieszanki, co daje większe oszczędności. Wpływa pozytywnie na smak, konsystencję paszy, dzięki czemu zwierzęta chętniej po nią sięgają. Dodatkowym atutem paszy jest to, że mniej ona pyli, dzięki czemu można uniknąć groźnych chorób układu oddechowego czy też pokarmowego u zwierząt.

Parametry oleju sojowego odgumowanego

Color numer, mg iodine: 70
Acid numer, mg KOH/g: max 4,0
Woda i zanieczyszczenia %: max 0,1
Zawartość fosforu, ppm: max 300

Olej sojowy paszowy

Firma AP Trans Energy Sp. z o.o. słynie z produkcji oleju sojowego paszowego. Zapewniamy najwyższej jakości olej sojowy paszowy, dla wszystkich, nawet tych najbardziej wybrednych pod względem smakowym zwierząt. Olej produkujemy tylko z polskich ziaren soi niemodyfikowanych genetycznie – NON GMO, a podczas produkcji bazujemy na naturalnych cyklach pracy urządzeń, nie dodając żadnych składników chemicznych. Nasz olej sojowy paszowy charakteryzuje się bardzo dobrą strawnością i wysoką wartością energetyczną oraz przeważającą obecnością w składzie bardzo korzystnych dla zwierząt kwasów nienasyconych. Wszystko to sprawia, że wysokiej jakości olej sojowy paszowy, produkowany w naszym Zakładzie, jest doskonałym komponentem do natłuszczania paszy, która korzystnie wpływa na przyrosty zwierząt oraz ich zdrowie. Pozyskiwany jest ekologicznie. Spełnia wszelkie narzucane wymagania, do których muszą obecnie dostosowywać się kraje europejskie. Przeprowadzane u nas kontrole nie wykazały żadnych nieprawidłowości czy zaniedbań.

Parametry oleju sojowego paszowego

Color numer, mg iodine: max 100
Kwasy tłuszczowe, mg KOH/g: max 6,0
Woda I zanieczyszczenia %: max 0,1
Zawartość fosforu, ppm: max 500