O Firmie

Firmę AP Trans Energy Sp. z o.o. tworzy grupa osób z wieloletnim stażem w branży zajmującej się tłoczeniem oleju. Zdobywane przez lata doświadczenie pozwala nam prężnie działać zarówno na rynku krajowym, jak i za granicą. Specjalizujemy się w sprzedaży i dystrybucji na terenie Polski, a także całej Europy olejów roślinnych oraz biomasy. Dzięki doświadczeniu i współpracy z partnerami z całej Europy, dodaliśmy do swojej oferty również inne pokrewne produkty.

W 2018 roku uruchomiliśmy największy w Polsce Zakład do Produkcji Oleju Sojowego oraz Śruty Sojowej. Znajduje się on w miejscowości Pawonków przy ul. Zawadzkiego 64. Zakład daje nam możliwości przerabiać w roku do 30000 ton ziarna soi. Dzięki temu miesięcznie produkujemy 2000 ton Śruty Sojowej najwyższej jakości oraz 300 ton Oleju Sojowego. Jesteśmy Firmą, która dużą uwagę poświęca bezpieczeństwu oraz stawia na ekologię.

Nasza produkcja

Nasza produkcja jest w 100% ekologiczna. Uzyskiwanie śruty sojowej odbywa się jedynie za pomocą naturalnych cykli obróbki soi bez użycia środków chemicznych. Nasz Zakład używa tylko i wyłącznie ziarna soi NON GMO, co pozwala odbiorcom utrzymać najwyższe standardy podczas produkcji. Cenimy kompetencję, wydajność i niezawodność, lecz nie mniej ważna dla nas jest przyjemność współpracy i satysfakcja z realizowanych transakcji. Naszym celem jest fachowa i całościowa obsługa klientów oraz logistyczna organizacja dostaw.

Współpracując z naszą firmą AP Trans Energy masz pewność, że:
– Nie używamy żadnych środków chemicznych takich jak np. heksan
– Nasz towar nie zawiera GMO
– Produkty są w 100% ekologiczne i wysokiej jakości
– Kupujesz bezpośrednio od Producenta
– Dbasz o zdrowie swoich zwierząt

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą handlową.