Skup ziarna soi

Skup Ziarna Soi. Całoroczny Punkt Skupu Soi

AP Trans Energy Sp. z o.o. prowadzi całoroczny skup ziarna soi. Klienci, którzy zdecydują się na sprzedaż swojego ziarna, w pierwszej kolejności powinni uzyskać oświadczenie zatwierdzone przez Powiatowego Lekarza Weterynarii o spełnieniu wymogów według rozporządzenia (WE) nr 183/2005, dotyczącego higieny pasz. Mając takie oświadczenie klienci dostarczają produkt do Tłoczni Olejów Roślinnych w Pawonkowie, gdzie pobierana jest przez odpowiednio wyszkolonych pracowników bezpłatna próba do badań. Badania przeprowadzane są w firmowym laboratorium, gdzie ziarno badane jest organoleptycznie oraz fizykochemicznie. Dokładne wymagania jakościowe zamieszczone są poniżej.

Parametry jakościowe ziarna Soi

– wilgotność do 10%,
– zawartość zanieczyszczeń do 2%,
– zawartość białka minimum 35 %,
– zawartość tłuszczu minimum 18%,
– nasiona dojrzałe, czyste, zdrowe, o właściwym zapachu i połysku.

Ziarno, które nie spełnia wymogów może podlegać zakupowi przy korekcie ceny zależnej od parametrów.

Zapraszamy do zapoznania się z ogólnymi warunkami umowy tutaj

Informacja o kontraktacji ziarna soi

Informacja o kontraktacji i skupie dostępna jest także na Terenie Tłoczni w Pawonkowie:
Tłocznia Olejów Roślinnych
42-772 Pawonków
ul. Zawadzkiego 64
tel: +48 784 029 076 ; +48 607 917 243
e-mail: jakub@aptrans.pl ; biuro@aptrans.pl

Całoroczny skup ziarna soi

Jesteśmy największą firmą w Polsce prowadzącą skup ziarna soi. Mamy możliwość przyjąć każdą oferowaną nam ilość, jeśli tylko spełnione są wszystkie stawiane przez nas wymogi. Zapewniamy profesjonalną obsługę, niezawodność, szybkość w działaniu i troskę o każdego klienta. Skup ziarna soi w AP TRANS ENERGY to niewątpliwie obustronnie dobra transakcja. Można wcześniej z nami skontaktować się i umówić na dogodny termin. Nasz skup ziarna soi to gwarancja pewnego zbytu. Zapraszamy do współpracy także lokalnych inwestorów i rolników.

Zapewniamy długotrwałe kontrakty na bardzo korzystnych warunkach. Nasi dotychczasowi klienci są bardzo zadowoleni z oferowanych przez nas usług i chętnie do nas powracają. Wybierając nasz skup ziarna soi, nie musisz się już martwić o swoje plony. My zajmiemy się wszystkim.

Kupię ziarno soi, czyli gdzie sprzedać soję?

Soja ziarno kupię – tego typu ogłoszenia pojawiają się coraz częściej w różnych miejscach, także w przestrzeni wirtualnej. Szukający zbytu rolnicy i przedsiębiorcy nieraz długo się zastanawiają, jaką ofertę wybrać, aby nie ponieść strat i dobrze sprzedać swoje plony. Zdarza się, że oferowane warunki w tego typu ogłoszeniach bywają bardzo niekorzystne. Soja ziarno kupię – gdy szukamy takiego ogłoszenia, to warto zatrzymać się przy firmie AP TRANS ENERGY. Jej stabilna pozycja na polskim rynku daje gwarancję udanej i satysfakcjonującej transakcji, przeprowadzonej sprawnie i profesjonalnie. Jesteśmy najlepszym i największym w Polsce zakładem zajmującym się produkcją oleju sojowego i śruty sojowej, dlatego zależy nam na stałych zadowolonych i usatysfakcjonowanych klientach oraz dobrych relacjach partnerskich.

Punkty skupu soi, skąd skupujemy ziarno?

Skupujemy ziarno z następujących województw: kujawsko-pomorskie, dolnośląskie, lubelskie, lubuskie, łódzkie, małopolskie, mazowieckie, opolskie,podkarpackie, podlaskie, pomorskie, śląskie, świętokrzyskie, warmińsko-mazurskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie.