SKUP ZIARNA SOI CAŁOROCZNY PUNKT SKUPU SOI

AP Energy Sp. z o.o. prowadzi całoroczny skup ziarna soi. Klienci, którzy zdecydują się na sprzedaż swojego ziarna, w pierwszej kolejności powinni uzyskać oświadczenie zatwierdzone przez Powiatowego Lekarza Weterynarii o spełnieniu wymogów według rozporządzenia (WE) nr 183/2005, dotyczącego higieny pasz.

Mając takie oświadczenie klienci dostarczają produkt do Tłoczni Olejów Roślinnych w Pawonkowie, gdzie pobierana jest przez odpowiednio wyszkolonych pracowników bezpłatna próba do badań. Badania przeprowadzane są w firmowym laboratorium, gdzie ziarno badane jest organoleptycznie oraz fizykochemicznie. Dokładne wymagania jakościowe zamieszczone są poniżej.

POBIERZ: Kodeks Jakości dla Dostawców

 • null

  NON HEKSAN

  Bez substancji chemicznych.

 • null

  Bez GMO

  Niemodyfikowane genetycznie surowce.

 • null

  Ceryfikat GMP+

  Certyfikat zapewniający bezpieczeństwo pasz.

 • null

  Produkt Polski

  Produkty z Polski i polskich surowców.

Parametry i współpraca

Parametry jakościowe i warunki współpracy

Klienci, których zdecydują się na sprzedaż swojego ziarna powinni zwrócić uwagę na następujące parametry:

 • null
  zawartość białka min. 33%
 • null
  zawartość tłuszczu min. 19%
 • null
  wilgotność do 11%
 • null
  zawartość zanieczyszczeń do 2%
 • null
  nasiona dojrzałe, czyste, zdrowe

Warunki współpracy, które proponujemy naszym dostawcom:

 • null
  kupno ziarna już od 1t.
 • null
  kontrakty krótko- i długoterminowe oraz umowy jednorazowe
 • null
  bezpłatne badanie ziarna
 • null
  gwarantujemy terminowość w płatnościach
 • null
  profesjonalne podejście do każdego klienta

Ziarno, które nie spełnia wymogów może podlegać zakupowi przy korekcie ceny zależnej od parametrów.

CAŁOROCZNY SKUP ZIARNA SOI

Czekamy na Ciebie cały rok!

Jesteśmy największą firmą w Polsce prowadzącą skup ziarna soi. Mamy możliwość przyjąć każdą oferowaną nam ilość, jeśli tylko spełnione są wszystkie stawiane przez nas wymogi. Zapewniamy profesjonalną obsługę, niezawodność, szybkość w działaniu i troskę o każdego klienta. Skup ziarna soi w AP ENERGY to niewątpliwie obustronnie dobra transakcja. Można wcześniej z nami skontaktować się i umówić na dogodny termin. Nasz skup ziarna soi to gwarancja pewnego zbytu. Zapraszamy do współpracy także lokalnych inwestorów i rolników.

Zapewniamy długotrwałe kontrakty na bardzo korzystnych warunkach. Nasi dotychczasowi klienci są bardzo zadowoleni z oferowanych przez nas usług i chętnie do nas powracają. Wybierając nasz skup ziarna soi, nie musisz się już martwić o swoje plony. My zajmiemy się wszystkim.

ZIARNO SOI KUPIĘ! CZYLI GDZIE SPRZEDAĆ SOJĘ?

Sprzedaj ją dla nas!

Soja ziarno kupię – tego typu ogłoszenia pojawiają się coraz częściej w różnych miejscach, także w przestrzeni wirtualnej. Szukający zbytu rolnicy i przedsiębiorcy nieraz długo się zastanawiają, jaką ofertę wybrać, aby nie ponieść strat i dobrze sprzedać swoje plony. Zdarza się, że oferowane warunki w tego typu ogłoszeniach bywają bardzo niekorzystne. Soja ziarno kupię – gdy szukamy takiego ogłoszenia, to warto zatrzymać się przy firmie AP ENERGY.

Jej stabilna pozycja na polskim rynku daje gwarancję udanej i satysfakcjonującej transakcji, przeprowadzonej sprawnie i profesjonalnie. Jesteśmy najlepszym i największym w Polsce zakładem zajmującym się produkcją oleju sojowego i śruty sojowej, dlatego zależy nam na stałych zadowolonych i usatysfakcjonowanych klientach oraz dobrych relacjach partnerskich.

PUNKTY SKUPU SOI

Skąd skupujemy ziarno?

Skupujemy ziarno z następujących województw: kujawsko-pomorskie, dolnośląskie, lubelskie, lubuskie, łódzkie, małopolskie, mazowieckie, opolskie,podkarpackie, podlaskie, pomorskie, śląskie, świętokrzyskie, warmińsko-mazurskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie.

KONTRAKTACJA ZIARNA SOI

Zapraszamy do kontaktu.

Informacja o kontraktacji i skupie dostępna jest także na Terenie Tłoczni w Pawonkowie:

Tłocznia Olejów Roślinnych

42-772 Pawonków
ul. Zawadzkiego 64
tel: +48 784 029 076 ; +48 607 917 243
e-mail: jakub@aptrans.pl ; biuro@aptrans.pl